KURS DOSTĘPNY W TEJ CENIE TYLKO DLA POSIADACZY KSIĄŻKI "PSYCHOLOGIA KOBIET"

 

Od nieśmiałego chłopca, który boi się odezwać...

Do odważnego faceta, który dokładnie wie, co mówić do najpiękniejszych kobiet.

 

Przejdź transformację z kursem: "Słowa, które rozbierają"

Wiedz dokładnie co mówić do kobiet w różnych sytuacjach 

Miej w głowie zasób gotowych tekstów, które uratują Cię w niekomfortowych chwilach

Naucz się poczucia humoru. Kiedy kobieta się śmieje, zaczyna bardziej Cię lubić

Zacznij działać z sukcesami. Koniec ze zlewkami po chwili rozmowy

Twoje randki zakończone pocałunkiem i czasami czymś więcej...  

Porusz kobiece emocje za pomocą odpowiednich słów

To wszystko w kursie: "Słowa, które rozbierają"

>> KLIKNIJ TUTAJ I ZOBACZ CENĘ <<

Jezeli chcesz dowiedzieć się więcej o kursie, to czytaj dalej.

  Nie chcesz czytać całej strony?

Oto streszczenie, tego co jest w kursie!

 KURS "SŁOWA, KTÓRE ROZBIERAJĄ"- 164 strony, konkretnych technik, rutyn, gotowych tekstów, które działają na kobiety.

 KURS W WERSJI MP3- możesz korzystać z wiedzy jadąc pociągiem, samochodem, ćwicząc lub biegając.

 MOJE PODEJŚCIA DO KOBIET Z DŹWIĘKIEM- zobaczysz i posłuchasz  co mówię do kobiet w pierwszych kilku minutach rozmowy, będziesz mógł to powtórzyć i od razu mieć randki oraz nowe kontakty od ładnych kobiet.

 BONUSOWE VIDEO- dowiesz się o jednym małym triku, który powoduje, że kobiety nie odbierają Cię za podrywacza. Ta technika wyróżni Cię spośród masy innych facetów, którzy też podchodzą do kobiet. Szczególnie cenne jeśli chciałbyś poznać kobietę w ciągu dnia.

 30 MINUTOWA KONSULTACJA- jeśli będziesz chciał omówić ze mną jakąś sprawę/sytuację związaną z kobietą, to będziesz mógł do mnie zadzwonić, a rozwiążę Twój problem.

 2 GODZINNE NAGRANIE VIDEO Z MOJEGO SZKOLENIA NA ŻYWO-  Nagranie Video ze szkolenia w Warszawie, z którego dowiesz się co zrobić,  żeby odwrócić role w uwodzeniu i sprawić, żeby to kobieta Cię podrywała. Koniec z tym, że księżniczka siedzi sobie bezczynnie na randce.

 DODATKOWY EBOOKdowiesz się co robić, kiedy wziąłeś od kobiety numer telefonu, napisałeś smsa, a ona nie odpisuje. Podam Ci skuteczne sposoby na odratowywanie sytuacji z kobietami.

 BILET NA SZKOLENIE ONLINEdostaniesz wejściówkę na webinar, który poprowadzę dla uczestników kursu. Omówię na nim najbardziej skrywane i nieznane techniki wpływania na umysł kobiety. Niektóre narzędzia są znane tylko nielicznej grupie facetów, trzymają oni je w tajemnicy i jest to ich przewaga nad innymi facetami. Na szkoleniu zdradzę Ci wszystko. Niektóre ćwiczenia, które tam się znajdą ocierają się o manipulację, dlatego chciałbym, żebyś wykorzystywał je z głową i nie robił innym krzywdy,

 

>> KLIKNIJ I SPRAWDŹ CENĘ <<

Lub czytaj dalej i zobacz dokładny opis.

 

 

Cześć! Z tej strony Bartek Dadok :)

"Słowami pieści się kobietę stokroć czulej niż gestem"- Gabriela Zapolska

No właśnie... Słowa mają potężną moc i mają ogromne znaczenie. Dlatego właśnie możesz rozpocząć mój kurs i sprawić, że kobiety:

 

  będą zainteresowane Tobą już po kilku minutach rozmowy,

   zaczną same o Ciebie zabiegać,

   będą fantazjowały o Tobie,

LUB: możesz wyłączyć tę stronę i nic nie robić.

Wybór należy do Ciebie!

 

Jeśli wciąż czytasz, to gratuluję! Podjąłeś dobrą decyzję i wiem, że mogę Ci pomóc.

Powiem Ci krok po kroku, co konkretnie mówić do kobiet, żeby były Tobą mocno zainteresowane.

Powiem Ci też, jak zmieniło się moje życie kiedy zacząłem odpowiednio rozmawiać z kobietami.

 

Moja historia, czyli jak to wszystko się zaczęło

 

Do pewnego momentu w swoim życiu byłem święcie przekonany, że niektórzy faceci po prostu mają dar do poznawania kobiet, a inni nie. Myślałem, że Ci pierwsi są jacyś nadzwyczajni i dlatego wszystko im wychodzi. Pamiętam kolegę ze szkoły, wokół którego zawsze kręciły się ładne kobiety, zazdrościłem mu. To było strasznie wkurzające, że może on mieć ładne kobiety wokół siebie, a ja nie. Co ciekawe... jego wygląd nie był idealny, byli o wiele przystojniejsi od niego, którzy tak jak ja, nie potrafili zainteresować sobą kobiet, wiec wiedziałem, że przyczyna jego sukcesów tkwiła gdzieś indziej. Chciałem za wszelką cenę rozwikłać tę zagadkę.

W 2011 roku zacząłem szperać w Internecie, czytać, dowiadywać się. Na początku trafiałem na strony pisane przez kobiety, gdzie roiło się od rad: "bądź sobą", "bądź miły" i tak dalej... Myślałem sobie: "cholera... przecież jestem sobą, jestem miły". Te rady, były nic nie warte. Byłem załamany, ale wiedziałem, że przecież musiał ktoś opisać co tak naprawdę działa na kobiety. Widziałem, że to jest niemożliwe, że tylko ja mam ten problem. Szukałem dalej i..

 

W końcu trafiłem na coś dobrego 

 

Wpadłem na książkę: "Se* sualny klucz do kobiecych emocji"  To jest bardzo stara książka, która opisuje ogólnie jak działają kobiece emocje. Dzisiaj, po latach doświadczeń wiem, że ta książka nie ma zbyt wiele wartości, ale wtedy była dla mnie jak grom z jasnego nieba. Otworzyła ona mi wrota do nowego świata. W końcu przeczytałem coś innego niż puste wskazówki od kobiet, które nie działają w praktyce.

Później zacząłem czytać i szukać jeszcze więcej materiałów. Dowiedziałem się o zagranicznych guru, którzy opisują dokładnie krok po korku cały proces poznawania kobiet. Pamiętam, że wtedy było to dla mnie trochę dziwne. Myślałem sobie: "cholera... przecież nikt nie uczy się jak zdobywać kobiety, czy ja jestem jakimś dziwakiem?". Jednak te myśli towarzyszyły mi bardzo krótko, bo wiedziałem też, że jeśli nic nie zrobię, nic nie zmienię w swoim życiu, to będę cały czas w tym samym miejscu, bez kobiet. Byłem realistą, nie wierzyłem w to, że nagle jakaś ładna kobieta zapuka do moich drzwi i powie: "Bartek, bądź ze mną". 

 

Marzyłem o pięknej kobiecie

 

Widziałem wtedy, że cześć moich kolegów ma dziewczyny, mimo że są podobni do mnie, ale zacząłem z nimi rozmawiać i doszedłem do prostego wniosku. Oni wszyscy mieli dziewczyny nie dlatego, że sami je poderwali i sami je wybrali. W 100 % przypadków było tak, że to kobiety wybrały ich, że przypadek zrządził, że są razem.

To nie było tak, że mój kolega szedł sobie, zobaczył dziewczynę i powiedział do siebie: "mmm, ale laska, ona będzie moja", po czym poszedł do niej, zagadał i ją zdobył. Nieeee, tak nie było. Ich kobiety, były poznane zupełnie przypadkowo, na jakichś domówkach przy dużej ilości alkoholu, na uczelni podczas robienia wspólnie projektów itp.

Jedni moi koledzy mieli dziewczyny ładne, inni mniej atrakcyjne, nie dlatego, że chcieli mieć mniej atrakcyjne, ale dlatego, że tak się akurat trafiło. Ci co mieli całkiem ładne po prostu mieli większe szczęście. Równie dobrze mogliby mieć inną dziewczynę, która jest mniej atrakcyjna.  Byłoby tak gdyby tylko ta mniej atrakcyjna kobieta, okazała im zainteresowanie wcześniej. Zauważyłem, że wszyscy moi koledzy mają dziewczyny, które wcześniej okazały im zainteresowanie, a ich wygląd jest zupełnie losową sprawą.

 

Ja tak nie chciałem

 

Chcialem mieć dziewczynę, która będzie mi się podobała, dziewczynę, którą sam zdobędę. Taką do której podejdę i sam ją zainteresuję. Dziewczynę, która jest piękna i wartościowa jednocześnie. Chciałem poznać sekrety zagranicznych guru, którzy ciągle prezentowali się z bardzo pięknymi kobietami. Oni widzieli jak i co dokładnie mówić do kobiet, tak żeby je zdobyć. Oni zdobyli umiejętności rozmowy, wykształcili sobie świetną gadkę i dzięki temu odnoszą spektakularne sukcesy.

Byłem bardzo podekscytowany faktem, że mam już trochę wiedzy i, że zaraz będę mógł umówić się na randki z takimi kobietami o jakich marzę. Myślałem tak, ale...

Byłem w ciężkim szoku

 

Okazało się, że kobiety nadal nie są mną zainteresowane. Żadna nie chciała dać mi swojego numeru, żadna nie chce się ze mną umówić. Wracałem do domu po kilku podejściach do kobiet i czułem się jakbym dostał ciężkim przedmiotem w głowę.

 

"Co jest, przecież mówię te fajne teksty..."- Myślałem sobie

 

Wszystkie teksty, które wkułem na blachę z amerykańskich materiałów nie działały. Kobiety mnie masowo olewały. Znów straciłem nadzieję na wszystko i myślałem sobie, że coś jest ze mną nie tak. Przecież w internecie wszyscy opisują swoje sukcesy z kobietami, podobno te techniki są takie świetne.

Kilka dni zajeło mi dojście do siebie. Wiedziałem, że coś robię źle, więc postanowiłem się nie poddawać, tylko próbować dalej i działać wg zasady: "jeśli coś nie działa, to zmień to". Zaczałem podchodzić do kobiet codziennie. Eksperymentowałem ze wszystkim, z tonem głosu, z różnymi tekstami na początek, zacząłem trochę przerabiać gotowe rutyny żywcem wzięte od guru i nagle stał się cud.

 

Zacząłem dostawać pierwsze kontakty

 

W końcu zaczęło mi coś wychodzić i byłem z siebie zadowolony jak małe dziecko, które zrobiło pierwsze kroki. To dało mi niezłego kopa, zacząłem podchodzić do jeszcze większej ilości kobiet i wracać do domu szczęśliwy, zawsze z jakimś numerem od kobiety.

Minął tydzień, a ja w książce kontaktów miałem już kilkanaście numerów od kobiet. Postanowiłem, że napiszę do nich smsy i umówię się na randki, po czym wejdę w dłuższą relację z tą, która najbardziej mi się spodoba. Właśnie tak zrobiłem, napisałem smsa do każdej z nich i wiesz co się stało...

 

Zero odpowiedzi  

 

Tak, nie odpisała mi żadna z nich. Pierwsza fala radości momentalnie opadła i znowu zacząłem wątpić w to wszystko co robiłem. Byłem wkurzony i miałem już wszystkiego dosyć. Tyle pracy, tyle odrzucenia, żeby zdobyć kontakty, a to wszystko i tak na nic. To była dla mnie solidna nauczka, zrozumiałem wtedy słynne powiedzenie: "nie chwal dnia przed zachodem słońca".

Nauczyłem się pokory, myślałem, że zdoybłem wyjątkową umiejętność, że umiem coś czego nie umie żaden mój kumpel. Byłem pewien, że zdobyłem magiczny sekret na zdobywanie kobiet, i że bez problemu znajdę sobie śliczną kobietę, której będą mi wszyscy zazdrościli. W tamtym momencie, kiedy otrzymałem cios, znów nie mogłem się pozbierać, wszystko straciło sens. Jednak minęło kilka dni i zacząłem myśleć logicznie. Starałem się znaleźć przyczyny dlaczego te kobiety nie odpisały.

Zastanawiałem się dlaczego jest tak, że kobiety dają mi swoje numery, a potem nie odpisują. Zacząłem poznawać nowe kobiety i znów testować nowe rozwiązania, przymyślałem wszystko od początku i pozmieniałem niektóre elementy mojego podejścia oraz teksty, które mówiłem do kobiet.

Tak naprawdę przyczyn jest kilka i jeśli podczas podejścia zawalisz choć jedną z nich, to na 90 % kobieta nie odpisze Ci na wiadomość. Kiedy już zacząłem działać według nowego planu, mając w sobie pokorę, to...

 

Nagle zaczęła się lawina spotkań 

 

W końcu posypały się randki i masa nowych znajomości. W niektórych tygodniach byłem umówiony na 5 randek! Nie piszę tego, żeby się chwalić, ale żebyś zrozumiał jaką moc mają słowa. Co ciekawe, równocześnie pisałem do kobiet na portalach randkowych i tam również moje sukcesy drastycznie wzrosły.

Po kilku tygodniach zorientowałem się, że dopiąłem swego. Co prawda, już nie interesowało mnie, żeby imponować i chwalić się kolegom. Po prostu cieszyłem się cudownymi chwilami z nowo poznanymi kobietami. Zrozumiałem też jaka siła tkwi w odpowiednio użytych tekstach i odpowiednio skonstruowanych zdaniach. Cieszyłem się jak małe dziecko kiedy przypomniałem sobie mojego kolegę, wokół którego orbitowały ciągle ładne kobiety. Teraz też mogłem to mieć. 

 

Poczułem luz, ulgę i chęć poszerzania wiedzy  

 

Od tamtego czasu byłem na ponad 120 randkach. Moje życie całkowicie się odmieniło. Wcześniej ciągle myślałem tylko o tym, że nie mogę znaleźć sobie dziewczyny, ciągle nie dawało mi to spokoju, byłem zdesperowany, a teraz czuję kompletny luz. Wiem, że w każdej chwili mogę zagadać to fajnej kobiety w klubie, w ciągu dnia, na portalu randkowym i ją zainteresować, wykorzystując sprawdzone techniki, narzędzia i teksty.

Nauczyłem się też, że wiedza w Internecie, o tym jak zainteresować ładną kobietę często jest niepełna. Wielu rzeczy nie ma w niej opisanych, tak jakby autor nie chciał wszystkiego przekazać. Dzisiaj wiem, że we wszystkim co kiedyś czytałem brakowało pewnych elementów, bez których nie mogłem uzyskać pełnego rezultatu. To tak jakbyś kupił 1000 puzli, ale na końcu okazało się, że brakuje 10. Cały efekt jest zniweczony. Właśnie dlatego tyle kosztowała mnie nauka umiejętności rozmowy, właśnie dlatego dostałem tyle zlewek - musiałem znaleźć brakujące puzzle całej układanki.

Od 2011 roku non stop poszerzam swoją wiedzę, prowadzę kursy i ciągle wymyślam nowe techniki, które są jeszcze skuteczniejsze. 

Nauka uwodzenia i sprawianie, żeby obca kobieta stawała się coraz bardziej zainteresowana zupełnie nowo poznanym facetem zaczęła być moją pasją. Dlatego na początku napisałem, że mogę Ci pomóc.

Kurs "Słowa, które rozbierają" zawiera konkretne instrukcje "krok po korku", co robić od pierwszych słów, aż do momentu, kiedy kobieta jest w Twoim łóżku i związku. Nie chcę dawać Ci 990 puzzli, chcę dać Ci 1000 puzzli, tak żebyś nie musiał przechodzić tego co ja i miał łatwiej. Po co się męczyć, kiedy można iść na skróty?

 

Powód 1, aby rozpocząć kurs

Nauczysz się co dokładnie mówić na starcie

 

Najczęstsze pytanie moich kursantów, kiedy widzą piękną kobietę to: "Bartek, co mam jej powiedzieć?". Dokładnie znam ten ból, sam kiedyś miałem z tym problem. Nie wiedziałem zupełnie jak zaczynać rozmowę. Tak naprawdę tekst rozpoczęcia ma pewne znaczenie. 

Dzisiaj, kiedy podchodzę do kobiet mam w swoim rękawie 3 teksty, które wykorzystuje non stop i które świetnie działają. Nie zastanawiam się już co powiedzieć do kobiety. Po prostu idę i mówię jeden z nich. Wielu facetów traci okazje na poznanie masy fajnych kobiet, bo zbyt długo zastanawiają się co dokładnie powiedzieć, a po chwili kobieta znika.

3 gotowe początkowe teksty, które będziesz miał cały czas w rękawie sprawią, że:

 będziesz bardziej pewny siebie,

 będziesz mniej się wahał i mniej stresował przed podejściem,

 będziesz poznawał więcej kobiet,

 będziesz skuteczniejszy,

Największą zaletą tych gotowców jest to, że większość kobiet, kiedy usłyszy te konkretne słowa, uśmiechnie się i będzie bardziej otwarta na rozmowę. Zdaję sobie sprawę, że masa osób, które głosi hasła typu: "bądź sobą i mów co Ci przyjdzie do głowy", kiedy to czyta, to puka się w głowę, ale tak jak Ci wcześniej mówiłem...

Chcę dać Ci 1000 puzzli, a nie 990 i sprawić, że będziesz miał sukcesy od razu. To co się mówi do kobiet jest ważne, faceci, którymi interesują się kobiety bardzo często mają opanowaną dobrą gadkę do perfekcji. W tym kursie nie przeczytasz rad typu: "bądź sobą, wyluzuj i mów co Ci ślina na język przyniesie".

 

 Bartek, chcę rozpocząć kurs, jaka jest cena?

 

 

Powód 2, aby rozpocząć kurs

Poznasz techniki na to, aby kobieta stała się Tobą mocno zainteresowana w ciągu 5 minut

 

Typowy schemat przeciętnego faceta, który poznaje kobiety wygląda tak, że co jakiś czas poznaje gdzieś kobietę i w ciągu kilku sekund, minut dostaje zlewkę. Jeśli Ty też tak miałeś, że rozmawiałeś z kobietą, a ona z każdą chwilą traciła wstępne zainteresowanie, to ten punkt w kursie jest dla Ciebie. Nauczysz się:

 jak sprawić, żeby kobieta po rozpoczęciu rozmowy słuchała Cię z wypiekami na twarzy,

 co konkretnie mówić KROK PO KROKU, aby nowo poznana kobieta zaczęła Cię lubić, 

 w jaki sposób działać, żeby kontakty, które masz od kobiet zamieniały się w randki, a nie kończyły się po kilku smsach,

 jak zainteresować kobietę sobą jeszcze bardziej. Jeśli nie chcesz aby, kobieta była bierna i mało rozmowna przy Tobie, to koniecznie musisz znać to narzędzie,

 Bartek, chcę rozpocząć kurs, jaka jest cena?

 

 

Powód 3, aby rozpocząć kurs

Pożegnasz raz na zawsze ciszę w rozmowie i brak tematów na randkach

 

Każdy najlepszy mówca przygotowuje sobie plan swojego przemówienia, a potem ćwiczy i powtarza, dzięki temu przed ogromną publicznością wychodzi świetnie. Większość facetów robi jeden błąd. Nie ma żadnego planu randki, ani nie ma przygotowanych tematów na randke. Ty musisz zrobić plan i się trochę przygotować, dlatego w tym rozdziale nauczysz się:

 jakie tematy są dobre i jak wymyślić swoje historie, które wypełnią kilku godzinną randkę,

 jak opowiadać historie, tak żeby kobiety same chciały kolejnych spotkań,

 jakie męskie cechy są atrakcyjne dla kobiet i jak inteligentnie kobiecie je przekazać w Twoich historiach, 

 w jaki sposób opowiadać historie, tak żeby kobieta nie poczuła, że się przechwalasz i uwierzyła w każde Twoje słowo,

 jak wzbudzać tajemniczość i zostawiać niedokończone wątki, o których ona nie będzie mogła przestać myśleć,

 co zrobić, żeby mieć ogromną bazę tematów na randki i nie doświadczać ciszy w rozmowie,

 Bartek, chcę rozpocząć kurs, jaka jest cena?

 

 

Powód 4, aby rozpocząć kurs

To ona zacznie się o Ciebie starać

 

Rzecz, która bardzo drażni wielu facetów, to bierność kobiet. Przychodzą na randkę, mówią, mówią, mówią, ciągle dbają o to, żeby rozmowa była fajna, była ciekawa, żeby nie było ciszy w rozmowie, a kobieta nie pomaga. Jest bierna i zdystansowana. Niestety żyjemy w takiej kulturze, że to na barkach facetów spoczywa ciężar prowadzenia rozmowy. Mnie też to kiedyś frustrowało i postanowiłem znaleźć rozwiązania. Okazało się, że są pewne triki, które sprawią, że kobiety:     

 będą same brały ciężar rozmowy na siebie,

 zaczną inwestować w Waszą znajomość coraz bardziej,

 będą Cię bardziej lubiły i jednocześnie angażowały, jeśli ciągle tylko jedna osoba mówi, a druga milczy, to bardzo trudno stworzyć relację,

 będą same do Ciebie pisały i chciały umawiać się na kolejne randki,

 Bartek, chcę rozpocząć kurs, jaka jest cena?

 

 

Powód 5, aby rozpocząć kurs

Będziesz wiedział jak odpowiadać na jej podchwytliwe pytania i stać się wyjątkowym facetem w jej oczach  

 

Kobiety od rozpoczęcia rozmowy będą sprawdzały czy jesteś taki fajny jak się wydajesz. Będą to robiły za pomocą podchwytliwych pytań, testów. Jeśli odpowiednio odpowiesz na jej pytania, to jej zainteresowanie Tobą spotęguje się jeszcze bardziej, jeśli je oblejesz, to kobieta przestanie Cię już tak lubić. Jeśli miałeś tak, że wszystko szło z kobietą świetnie, aż nagle wszystko zaczęło się sypać i nie wiedziałeś dlaczego, to na 100% oblałeś test.  Większość facetów nie ma pojęcia jak odpowiadać na specyficzne pytania i przez to ich sukcesy z kobietami są albo losowe, albo zerowe. Ty będziesz:     

 wiedział co dokładnie odpowiadać na pytania będące testami,

 znał powody, dla których kobiety testują i dzięki temu trafnie kierował odpowiedzi w sam punkt,

 potrafił poradzić sobie w sytuacjach niestandardowych i nauczysz się regować skutecznie na zaczepki ze strony kobiet,

 Bartek, chcę rozpocząć kurs, jaka jest cena?

 

 

Powód 6, aby rozpocząć kurs

Nauczysz się jak wzbudzać pożądanie i stać się fantazją kobiety 

 

W pewnym momencie randki przychodzi chwila, w której trzeba wrzucić kolejny bieg i zacząć przesuwać waszą znajomość na se * sualną płaszczyznę. Jeśli ciągle będziesz tylko zabawny i opowiadał historie to kobieta potraktuje Cię tylko jako faceta, z którym się fajnie gadało. Wróci do domu i pomyśli sobie: "ciekawy, śmieszny gość, ale nie wiem czy chcę kolejnego spotkania".

Dużo lepiej jeśli kobieta wróci do domu z myślami: "mmm, ten facet to niezłe ciacho... muszę się o niego postarać". Ona będzie tak myślała jeśli nie zawalisz tego punktu i wzbudzisz w niej pożądanie. Wielu facetów popełnia tutaj ogromny błąd, ciągle gada na neutralne tematy i nie wie jak popchnąć sprawy do przodu. W kursie dowiesz się:        

 jak stopniowo i bezpiecznie wprowadzać se * sualne wątki, tak żeby kobieta nie pomyślała, że jesteś desperatem, albo napaleńcem,

 jak wzbudzać w niej pożądanie i sprawiać, żeby nie mogła o Tobie przestać myśleć przed snem,

 co zrobić, ze ona zaczęła snuć wizję przygód i namiętnych scen razem z Tobą, 

 jak sprawić, aby to ona chciała zapraszać Cię do siebie i odwrócić cały schemat do góry nogami, normalnie to facet ciągle nalega,

 Bartek, chcę rozpocząć kurs, jaka jest cena?

 

 

Powód 7, aby rozpocząć kurs

Poznasz nieznane techniki, które pozwolą Ci podrywać śliczne kobiety, nawet wtedy, kiedy wielu facetów jest od Ciebie przystojniejszych i bogatszych

 

Czy wiesz, że są takie techniki, teksty, które zna tylko kilkunastu facetów w Polsce? Te teksty właśnie dlatego są tak potężne,  kobiety ich nigdy nie słyszały i dlatego działają tak świetnie. Wpłyniesz nimi na głębsze poziomy emocji kobiety i będziesz mógł dosłownie zmienić sposób patrzenia kobiet na konkretne rzeczy. Na przykład:        

 będziesz mógł sprawić, że kobieta zacznie Cię pragnąć mimo, że zupełnie nie jesteś w jej typie,

 będziesz potrafił wywołać w niej takie emocje, jakie żaden facet nigdy w jej życiu nie wywołał i wyróżnić się z tłumu bogatych, przystojnych, mega pewnych siebie facetów,

 nauczysz się jak rozkochać w sobie kobietę i sprawić, aby ona chciała z Tobą być w długiej relacji,

Te metody są tak potężne, że zastanawiałem się czy umieścić je w kursie. Mam jednak nadzieję, że będziesz używał ich z głową i pełną odpowiedzialnością.

 

 Bartek, chcę rozpocząć kurs, jaka jest cena?

 

 

Wyobraź sobie jak będzie wyglądało Twoje życie...

Gdy będziesz:

 

 mieć w rękawie zasób skutecznych tekstów,

 pewniejszy siebie,

 mógł zagadywać bez trudu do kobiet,

 wiedział co konkretnie mówić , jak i kiedy mówić,

 znał narzędzia i techniki, które kręcą kobiety,

 wiedział jak wzbudzać pożądanie i nie kończyć tylko jako kolega,

 potrafił zdobywać dziewczyny za którymi Twoi koledzy tylko odwracają głowy,

 znał techniki, które wyróżnią Cię z tłumu innych facetów- konkurencji,

 wiedział jak posuwać sprawy na przód, a nie tylko gadać,

 umiał SUBTELNIE przedstawić kobiecie swoje atrakcyjne cechy,

 potrafił zagadać w każdym miejscu: kawiarni, klubie, pracy, sklepie, galerii, ulicy, na studiach...

 w końcu rozumiał, dlaczego kobiety zachowują się w taki sposób, a nie inny i dzięki temu trafnie reagować w każdej sytuacji,

 znał jeden trik, dzięki któremu kobiety będą stawały się zainteresowane dosłownie po 2 minutach rozmowy,

 znał potężną technikę hipnotyczną, która zdziała cuda, jeśli w ogóle nie jesteś w typie kobiety. Ona lubi wysokich blondynów, a Ty jesteś niskim brunetem, ta technika jest dla Ciebie,

 poznasz inne techniki, które działają bardzo głęboko na kobiecie emocje, kiedy tworzyłem ten kurs, to zastanawiałem się czy w ogóle je opisywać,

 miał masę randek i dalej wiele kobiet w Twoim łóżku z kobietami, które szukają sobie również przelotnych znajomości lub,

 mógł wybrać jedną idealną dziewczynę, która jest w Twoim typie i z którą będziesz szczęśliwy,

Powinieneś już wiedzieć, że umiejętności rozmowy są kluczowe nie tylko żeby więcej zarabiać, mieć lepszą pracę, ale przede wszystkim, żeby mieć wspaniałą kobietę, lub kilka kobiet.

Kiedy ja nauczyłem się co mówić do kobiet, jak to mówić i kiedy, to moje życie stało się lepsze, zacząłem czuć się bardziej szczęśliwy będąc w związku lub będąc wolnym strzelcem i spotykając sie z kilkoma kobietami. Ty również będziesz szczęśliwszy dzięki osiągnięciu swojego celu.

Ten kurs to sposób, żeby:

 w końcu wyluzować z kobietami i przestać o nich ciągle myśleć, tylko po prostu je mieć,

 poczuć luz i szczęście,

 przestać spędzać noce samotnie przed telefonem, komputerem oglądając filmy z nagimi kobietami,

 znaleźć sobie fantastyczną dziewczynę,

 realizować swoje marzenia i fantazje z kobietami,

 

Ponadto - w kursie dowiesz się:


 Czy kobieta jest Tobą naprawdę zainteresowana... Poznasz prawdziwe wskaźniki zainteresowania i będziesz wiedział, kiedy popchnąć sprawy do przodu,

 Dlaczego logiczna rozmowa z kobietą jest gwoździem do trumny i jak poradzić sobie kiedy kobieta zaczyna logiczne tematy,

 Jak reagować na różne humory kobiet i nie stracić wartości,

 Jak nie rozmawiać z kobietą w formie wywiadu. Ogromna większość facetów podchodzi do kobiet, nie wie co mówić i zadaje kolejne pytania: "skąd jesteś", "co tu robisz", "jesteś studentką"- to jest bardzo złe. Dowiesz się jak podkręcać rozmowę i sprawiać, żeby rozmowa nabrała rumieńców,

 Co robić kiedy kobieta jest nieśmiała i małomówna,

 Jak małe szczegóły decydują o tym, czy kobieta będzie z Tobą, czy nie. Pokażę Ci fragment mojej rozmowy z kobietą na FB,

 Jak wzbudzać ciekawość i tajemniczość u kobiet za pomocą zjawiska psychologicznego "Efektu Zeigarnika",

 Jakie zachowania kobietom się podobają i czego pod żadnym pozorem nie robić, 

 1 skuteczny tekst, który sprawi, że będziesz w jej oczach inny niż reszta facetów,

 I wiele, wiele więcej...

 

Dlaczego ten kurs jest lepszy niż inne na rynku?

Jak pewnie zauważyłeś na rynku jest wiele kursów o tym co mówić do kobiet. Piszą o tym różne szkoły podrywu, blogi, fora, kolorowe gazety itd. 

Chciałbym zdradzić Ci mały sekret. Większość tego co piszą w Internecie, to półprawdy. Większość autorów tych treści, to teoretycy, którzy nigdy nie zagadali do obcej kobiety. 

Ten kurs to  wiedza, która została setki razy przepraktykowana podczas rozmów z obcymi kobietami na ulicach, w klubach, galeriach, sklepach. Wiedza zawarta w kursie, to przepraktykowane gotowe teksty, które działają oraz CAŁOŚĆ UKŁADKANKI. 

Zauważyłem, że często Ci, którzy mają wiedzę i potrafią podrywać kobiety często nie przedstawiają wszystkiego. Tak jak napisałem wcześniej. Oni nie dają 1000 puzzli, ale 990. A to 10 jest arcyważne, bo często diabeł tkwi w szczegółach. 

Bardzo częstym zjawiskiem jest np. super rutyna, która działa świetnie, ale działa świetnie tylko wtedy jeśli jest DOBRZE WPROWADZONA DO ROZMOWY. Tego jak wprowadzić rutynę do rozmowy już nikt nie napisze, tak jakby miało zostać to zachowane w tajemnicy.

W moim kursie nie ma tajemnic. Napisałem w nim bardzo dokładnie jak wykonać dane techniki KROK PO KROKU tak, że dokładnie będziesz wiedział kiedy i jak powiedzieć dany tekst oraz rutynę. Dlatego właśnie ten kurs jest lepszy niż inne. 

  Co więcej:

W kursie masz moje przykłady rozmowy z kobietami i zobaczysz na własne oczy jak ja to sam robię. Zobaczysz jak ja wprowadzam techniki do rozmowy, jak prowadzę rozmowę i dzięki temu będziesz wszystko rozumiał i mógł to z łatwością powtórzyć. 

Sam kiedy kupuję kursy uwielbiam kiedy są w nim konkretne przykłady. W myśl zasady: "Jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów"

 

"Okej Bartek, chcę ten kurs!

Ile on mnie wyniesie?"

Biorąc pod uwagę, że:

 

 to szkolenie jest esencją 6 lat eksperymentowania i testowania rutyn, narzędzi, technik, które najlepiej działają w rozmowie z nowo poznaną kobietą...

 stancjonarna wersja tego szkolenia kosztuje 900 zł

  a samo przygotowanie tego kursu - abyś nie musiał płacić 900 zł za szkolenie na sali, wynajmować hotelu, wyżywienia, itd. Dodatkowo poniosłem koszty zatrudnienia programisty i grafika. Sam kurs pisałem i nagrywałem 6 miesięcy i łacznie kosztował mnie ponad 10 000 zł

 

...biorąc to wszystko pod uwagę- myślę, że zgodzisz się ze mną, że cena 347 zł za ten kurs jest uczciwa i naprawdę dobra!

 

Jeśli to dla Ciebie zbyt dużo - oszczędź teraz kwotę 150 zł

Wybierz jedną z 3 opcji:

 poradnik PDF: "Słowa, które rozbierają" - 160 stron

 wersja MP3 poradnika

 VIDEO- zobaczysz moje podejścia z ukrytej kamery wraz z dźwiękiem oraz analizę sytuacji z kobietami,

 Bonusowe Video z bardzo ciekawym trikiem, który spowoduje, że kobiety nie będą postrzegały Cię jako podrywacza,

 30 minutowa konsultacja, możesz zadać mi każde pytanie,

 2 godzinne nagranie ze szkolenia na sali, które prowadziłem w Warszawie, temat szkolenia: "Co zrobić, żeby kobieta sama Cię podrywała",

 Dodatkowy ebook: "Co zrobić kiedy kobieta nie odpisuje",

 bilet na szkolenie online: "Nieznane i najbardziej skrywane techniki wpływania na umysł kobiety". Będzie to webinar na platformie internetowej. Poznasz techniki, metody,  które ocierają się o manipulację i są tak mocne, że zastanawiałem się przed długi czas czy je ujawniać. Mam nadzieję, że będziesz wykorzystywał je z głową i pełną odpowiedzialnością. 

Uważasz, że nadal za drogo? - zadaj sobie pytanie...

Minie kolejny miesiąc, rok, a Ty gdzie wtedy będziesz się znajdował?

W tym samym miejscu co teraz?

Czy może na plaży z ładną kobietą?

Ten kurs nie kosztuje 50 zł, bo rzeczy, które są wartościowe i które realnie odmieniają życie na lepsze, nie mogą być tanie.

Poza tym...

Sam wiesz, że jeśli coś jest tanie, to nie szanuje się tego tak bardzo. Wiem, że jeśli czujejsz teraz, że ten kurs dosyć sporo kosztuje, to jeśli wydasz na niego pieniądze, to dokładnie wykonasz ćwiczenia, przeczytasz, przesłuchasz materiały i poznasz fajne kobiety, które będą Tobą zainteresowane. Jeśli coś jest drogie, to będzie Ci bardziej zależało.

Odpowiedz sobie szczerze na pytanie, czy gdyby ten kurs kosztował grosze, to podszedłbyś do sprawy na poważnie...

 

Pamiętaj też, że:

Dziś nie podejmujesz ostatecznej decyzji, masz 90 dni!

Nie boję się udzielić Ci 3 miesięcy gwarancji zwrotu pieniędzy. Kurs przerobisz w 2 tygodnie i nawet jeśli Ci się nie spodoba, to natychmiast oddam Ci pieniądze. Wystarczy, że napiszesz do mnie jednego maila na: bartoszdadok@gmail.com

Wiem, że kurs jest cholernie wartościowy i wiem, że nauczysz się z niego wszystkiego czego potrzebujesz, żeby zdobyć fajną kobietę lub kobiety, dlatego jestem też pewien, że nie będziesz chciał, żebym oddawał Ci pieniądze.

Tak więc widzisz... To jest dla mnie i dla Ciebie bardzo wygodne. Niczym nie ryzykujesz. a możesz tylko zyskać. Jeśli kurs przyniesie Ci sukcesy z kobietami, to będziesz mi wdzięczny i nie będziesz chciał zwrotu, a ja będę zadowolony, że mogłem pomóc Ci w potrzebie.

Zapraszam na pokład:

 

Co się dzieje po zamówieniu?

 

Inwestujesz w lepszą jakość życia! 

Gdybym miał wybrać najważniejszą rzecz, która przesądza czy ładna kobieta będzie z Tobą, czy nie to, jest nią właśnie dobra umiejętność rozmowy. Kiedy podczas podejścia, na randce robi się cisza, gadka się nie klei, to nagle robi się sztywna atmosfera i wszystko zaczyna się sypać. 

Jeśli byłeś na takiej randce i nie wiedziałeś co mówić, to dokładnie wiesz o czym mówię. Możesz być bogaty, możesz mieć świetnie auto i być super przystojny, ale jeśli umówisz się na randkę z ładną kobietą i rozmowa nie będzie się kleiła pomiędzy Wami, to wszystkie te rzeczy jak: wygląd, samochód... nie będą miały żadnego znaczenia.

I odwrotnie. Jeśli nie jesteś super przystojny, nie masz auta, ale masz umiejętności dobrej gadki, to wywołasz w niej odpowiednie emocje i ona całkowicie zapomni, że nie jesteś majętny, przystojny itd.

Kobieta będzie wracała do domu i mówiła koleżankom: "on nie jest taki jak wszyscy, on ma w sobie to coś..."

Ja sam nie jestem bogaty, jeżdżę 20 letnim autem i na dodatek mam Atopowe Zapalenie Skóry, przez które moje dłonie wyglądają jakbym miał 80 lat. Ale dzięki wiedzy z tego kursu mogę podrywać takie kobiety jak widziałeś powyżej na zdjęciach. 

Gdybyś 7 lat temu powiedział mi, że będę spotykał się najładniejszymi kobietami w moim mieście, to nigdy bym Ci nie uwierzył. Być może Ty w tej chwili też w to nie wierzysz, tak jak ja kiedyś, ale po prostu zaufaj mi i sprawdź sam, a przekonasz się, że klucz do poprawienia Twoich relacji damsko-męskich jest bliżej niż Ci się wydaje.

Uczucie kiedy czujesz, że możesz mieć wokół siebie takie kobiety jakie Ci się podobają, albo taką jedną kobietę jaka Ci się podoba jest bezcenne i życzę Ci, żebyś podjął decyzję teraz i nie czekał na lepszy moment, bo on nigdy nie nadejdzie. 


 

Odkładanie na później, to cecha osób, które nie osiągają w życiu zbyt wiele

 

Dlatego:

 Jeśli chcesz zagadywać do kobiet i mieć gotowe teksty, które działają,

 Jeśli chcesz mieć na randce zainteresowane Tobą kobiety,

 Jeśli chcesz raz na zawsze zapomnieć o ciszy w rozmowie i niekomfortowych chwilach,

 Spotykać się z pięknymi kobietami,

 

...to nie możesz odkładać tej decyzji na później.

Możesz teraz wykorzystać szansę i zdobyć kurs po dużo niższej cenie. Już za kilka dni cena wzrośnie.

Pamiętaj, że niczym nie ryzykujesz, bo w każdej chwili możesz skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.


 

Tak naprawdę masz przed sobą 2 drogi

 

1. Będziesz działał sam. Poświęcisz masę czasu na popełnienie tych samych błędów setki razy co ja i wyciągnięcie z nich wniosków. Mi zajęło to 6 lat.

2. Zastosujesz się do wskazówek z kursu. Użyjesz tych samych tekstów, technik i od razu osiągniesz efekty

Wybierz sam drogę, która jest dla Ciebie lepsza.

Jeśli wybierzesz drugą drogę, to zapraszam Cię na pokład. Wybierz pakiet, który Ci odpowiada i odmień swoje życie z kobietami.  

 

Opinie moich kursantów 

 

Ps. Wiesz czym jest efekt motyla? Polega on na tym, że jedno machnięcie motyla na jednym końcu świata, może spowodować huragan na drugim końcu świata. Tak samo jest z decyzjami, które podejmujesz w życiu. Jedna decyzja dzisiaj może odmienić całkowicie Twoje życie, dlatego nie wahaj się. Wybierz pakiet, zastosuj i ciesz się obecnością kobiet.

 

 

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.